Hakkımızda

BİZKİMİZ?

Gayrimenkul alım satım işlerini bir aracı firma olarakdeğil de, yatırımcılarına her zaman kazançlı fırsatlar sunmayı hedeflemiş emlakprofesyonelleriyiz.

NELERYAPARIZ?

Didim Konutları ekibi olarak aylık,haftalık ve günlük olaraktoplantılar düzenler ve farklı reklam ve satış stratejileri üzerineyoğunlaşırız. Yurtdışında güncel olarak çıkmış satış ve pazarlama vb. tekniklerininanlatıldığı makaleleri takip eder,eğitimlere katılır ve  stratejik planlamalarımızı oluşturur, odoğrultuda ekip çalışmasını başlatırız. Saha çalışmaları, ofis reklam strateji vetasarım çalışmaları, satış sonlandırma ekibi olarak her zaman en iyi hizmetiverebilmek için bir gayret içerisinde oluruz. Örnek vermek gerekirse iyi birpazarlama iyi bir reklam ile sağlanabilir. Günümüzde popüler olan emlak altyapısiteleri ( sahibinden.com, emlakjet,hurriyetemlak vb. ) kesinlikle artık tekbaşına yeterli değildir ve bizlerde bunun bilincinde olduğumuz için her bölgeiçin düzenli hazırlanan "haberiniz  varmı " el broşürleri ile size ait olanbir mülkün tanıtımını o bölgede ayrıca yaparız. Bilboard çalışmaları( Didim'ingenelinde düzenli olarak reklam ve tanıtım yaptığımız 10 adet billboardumuzmevcuttur.) ile de bunu daha genele yayarız. Sosyal medya hesaplarımız ilefarklı gruplarda hedefe odaklı reklamlar hazırlar ve her bir gayrimenkul içinayrı bir hikaye,ayrı bir ruh yaratırız. ( Didim Konutları ekibi olarak bizler şununbilincindeyiz. Her bir ev kendi içerisinde ayrı bir ruha ve de her bir ailenin hayalindeözel bir yere sahip olma potansiyeline sahiptir. Önemli olan o eve ayrı birpencereden bakabilmek ve alıcı kitleye " bu ev benim hayalimdeki ev "dedirtecek objeleri keşfederek hikayeyi o doğrultuda yazabilme becerisidir.

Bunların dışında Almanca ve ingilizce dillerinde farklıreklam çalışmaları hazırlayarak satış stratejilerimizi uluslararası boyutlarataşırız. Seo Optimizasyonu yaparak google da aranan bir emlak firması olmakiçin çaba gösterir, düzenli olarak google adwords ve facebook reklamları satınalırız. Belirli dönemlerde hem yerel basında hem de ulusal bazda  reklamlar düzenleyerek daha hızlı ve etkilibir satış - pazarlama ağı oluştururuz.

Bizler sıradan bir emlakçı değil birer satışprofesyonelleriyiz. Bir evi tanıtırken büyük emek ve zaman harcarız ve işimizizevkle yapar, hep bir adım öteye götürebilmek için kendimizi geliştiririz.Gayrimenkul alırken ya da satarken göz önünde bulundurmanız gereken en önemlietken de bunlar olmalıdır ve her zaman profesyonel firmalar ile çalışarak,işlerinde başarılı ve dürüst danışmanları tercih etmeniz doğrultusundadır.

Saygılar sunar güzel günler dileriz

Didim Konutları

Haydar UNAT

hazır emlak sitesi